Prvouka

Vyučující: Mgr. Martina Ludvíková

Učebnice a pracovní sešity: Hravá prvouka, nakladatelství Taktik

Časový rozvrh: 2 hodiny za týden

Během posledního týdne odevzdám učebnici Prvouky své třídní učitelce.

__________________________________________________________________________________________________________

DÚ: zpracuji informace o jednom živočichovi dle svého výběru - rybaplaz/ viz osnova. Termín středa 13. 6. i pátek 15. 6. Pak  další týden 20. a 22. 6.

DÚ: zpracuji informace o jednom živočichovi dle svého výběru - pták/ viz osnova. Do pátku 1. 6.

DÚ: zpracuji informace o jednom živočichovi dle svého výběru  - savec/ viz osnova ze školy. Do středy 23. 5.

DÚ: pracovní sešit str. 39/ 1 živá, neživá příroda, lidské výtvory. Do pátku 13. dubna!!!

DÚ: pracovní sešit str. 36/ 3. Do pátku 16. 3.

DÚ: pracovní sešit str. 33/ 2, 3 na středu 7. března.

DÚ: pracovní sešit str. 31/ 3 zkoumej chuťové pohárky na jazyku. Do pátku 9. 2.

DÚ: pracovní sešit str. 24/ kdy slavím narozeniny a svátek, str. 25/ 4, 5 povolání rodičů a čím chci být já??? Do pátku

26. 1.

DÚ: pracovní sešit str. 24/ 1 a, b do pátku 19.1. zapsat rodokmen a data narození!!!

DÚ: pracovní sešit str. 23/ 6 zjisti, jaký je objem tvých plic - praktický úkol! Do pátku 12. 1.

str. 23/ 4 celkem 8 potravin!!! Do pátku 12. 1.

DÚ: pracovní sešit str. 20/ 6 a, b. Do příštího týdne středy 20. 12. !!! Měříme venkovní teplotu po dobu tří dnů.

DÚ: Zkontroluji si stránky 17 - 18 v pracovním sešitě, zda mám vše doplněné a správně, používám učebnici!

do středy 6. 12.

DÚ: Na pátek 1. 12. Pracovní sešit str. 17/ Výroba škrobu.

Přinést jeden brambor, napsat na lísteček k čemu doma potřebujeme škrob!

DÚ: Na středu 22. 11. Pracovní sešit str. 15/ 2.

DÚ: Na pátek 10. 11. Pracovní sešit str. 11/ Já to hravě zvládnu

DÚ: Na pátek 3. 11. Pracovní sešit str. 10/ 3.

Ve středu 25. 10. opakovací testík: ŠKOLA, DOPRAVA, DOMOV, NAŠE VLAST, PRAHA.

Adaptační výlet od 9. 10. do 13. 10. 2017.

DÚ: Až na středu 18. 10. Pracovní sešit str. 6/ 4, 5. Informace o obci a OÚ, znak obce.

Čtvrtý úkol bude na pátek 6. 10.

Pracovní sešit str. 7/ cv. 4 luštění podle klíče a trénink násobilky!

Ahojky děti, Váš třetí úkol bude na středu 27. 9.

V pracovním sešitě na str. 5/ cv. 6 výlet autobusem, vlakem, autem do svého okolí.

Druhý úkol vypracujte do pátku 22. září.

V pracovním sešitě na str. 4/ cv. 4 povinná výbava kola.

Ahoj děti,

Váš první úkol bude: zakreslit do plánku v pracovním sešitě na str. 3/ cv. 1 silnice, budovy, chodníky, dopravní značky, zahradu, školní hřiště atd. v okolí naší školy.

Do středy 13. září!!!

Martina Ludvíková